Seasonic FOCUS-SPX-650 - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Seasonic FOCUS-SPX-650
Producent: Seasonic
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: SSR-650SPX
moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX CFX Czarny • Moc w sumie: 650 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 35 cm, Typ okablowania: W pełni modułowy • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): CFX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 9,2 cm • Przewody: Prąd przemienny, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX CFX Czarny
• Moc w sumie: 650 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 35 cm, Typ okablowania: W pełni modułowy