| Kod produktu: | ST12000VN0008 |
NAS HDD 3.5" 12000 GB Serial ATA III • Rozmiar HDD: 3.5", Pojemność HDD: 12000 GB, Szybkość HDD: 7200 RPM
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar HDD | 3.5 " |
| Pojemność HDD | 12000 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 210 MiB/s |
| Bezhalogenowy | |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/year |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Moc | |
| Pobór mocy | 7.8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.8 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 1.8 A |
| Warunki pracy | |
|---|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90 % |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95 % |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -304.8 - 12192 m |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101.85 mm |
| Wysokość produktu | 26.11 mm |
| Głębokość produktu | 146.99 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 20 pc(s) |
Wyglądasz: Seagate IronWolf, 3,5 "- 12TB (ST12000VN0008)