Scythe KF1425FD12SAR-P Kaze Flex 140 mm Square ARGB PWM Fan 300-1200 rpm -
Producent: Scythe
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: KF1425FD12SAR-P
Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny 1 szt. • Model: Wentylator, Średnica czaszy wentylatora: 14 cm, Prędkość obrotowa (min): 300 RPM, Prędkość obrotowa (max): 1200 RPM, Poziom hałasu (niska prędkość): 4,19 dB, Poziom hałasu (wysoka prędkość): 19,4 dB, Maksymalny przepływ powietrza: 67,2 ft³/min, Minimalne ciśnienie powietrza: 0,08 mmH2O, Maksymalne ciśnienie powietrza: 1,25 mmH2O, Typ łożyska: Łożysko dynamiki płynów (FDB) • Napięcie: 12 V • Szerokość produktu: 140 mm, Głębokość produktu: 27 mm, Wysokość produktu: 140 mm • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny 1 szt.
• Napięcie: 12 V
• Szerokość produktu: 140 mm, Głębokość produktu: 27 mm, Wysokość produktu: 140 mm