Samsung Odyssey OLED G6 S27DG600S - TV, Video, Audio
TOP
OFERTA
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG600S
Producent: Samsung
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: LS27DG600SUXEN
Monitor komputerowy Odyssey • Przekątna ekranu: 68,6 cm (27") • Rozdzielczość wyświetlacza: 2560 x 1440 px • Typ rozdzielczości HD: Quad HD • Technologia wyświetlania: OLED • Czas reakcji: 0,03 ms • Natywne proporcje obrazu: 16:9 • Kąt widzenia w poziomie: 178° • Kąt widzenia w pionie: 178 • Wbudowany koncentrator USB • Wersja koncentratora USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Obsługa standardu montażu VESA • Regulacja wysokości • Kolor: srebrny •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Poszerz swoją kreatywną sferę
• OLED z rozdzielczością QHD
•360 Hz, czas reakcji 0,03 ms (GtG), HDR10+ Gaming
•99% pokrycia DCI, FreeSync Premium Pro, regulowana podstawa
•Tryb oszczędzania oczu
•Bez migotania
•Obraz w obrazie
•FreeSync Premium Pro
•Korektor czerni
Typ ekranu: OLED
Przekątna [cale]: 27
Rozdzielczość: QHD (2560 x 1440)
Odstęp międzypunktami [mm]: 0,03 ms (GTG)
Częstotliwość odświeżania [Hz ]: Maks. 360 Hz
Współczynnik proporcji: 16:09
Jasność [cd/m2 ]: 250
Kontrast: 1 000 000:1
Czas reakcji [ms]: 0,03 ms (GTG)
Kąty widzenia (poziomy/pionowy) : 178°(H)/ 178°(E)
Kolor: Max 1B
Złącza:
•Display Port: 1 EA
• Wyjście Display Port: 1.4
• Wersja HDCP (DP): 2.2
• HDMI: 2 EA
• Wersja HDMI: 2.1
• Wersja HDCP (HDMI): 2.2
• Słuchawki: Tak
• Porty USB: 2
• Wersja koncentratora USB: 3.0
Zasilanie: AC 100~240 V
Pobór mocy [W]: 31 W
Tryb czuwania [W]: 0,3 W
Klasa efektywności energetycznej: G
Montaż na ścianie: 100×100
Pochylenie monitora:
•HAS (podstawa z regulacją wysokości): 120,0 ±5,0
• Pochylenie: -2,0 (±2°) ~ 25,0 (±2°)
• Obrót: -30,0 (±3°) ~ 30,0 (±3°)
• Obrót: -92,0 (±2°) ~ 92,0 (±2°)
Kolor: SREBRNY
Wymiary (z podstawą, WxHxD mm): 611,7 × 554,2 × 263,5 mm
Wymiary (bez podstawy, WxHxD mm): 611,7 × 353,8 × 49,2 mm