Samsung Odyssey G32A S32AG320 - Warsztat i hobby
Gwarancja 3 lata
Samsung Odyssey G32A S32AG320
Samsung Odyssey G32A S32AG320
Producent: Samsung
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Kod produktu: LS32AG320NUXEN
Monitor komputerowy • 32" • 1920 x 1080 px • Full HD • natywne proporcje obrazu 16:9: • kąt widzenia 178° w poziomie: • VESA
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
•AMD FreeSync Premium
•Tryb Eye Saver i Flicker Free
•Pivot
Typ ekranu: VA
Podświetlenie: LED
Przekątna [cale]: 32
Rozdzielczość: 1,920 x 1,080
Częstotliwość odświeżania [Hz ]: Maks. 165 Hz
Współczynnik proporcji: 16:9
Jasność [cd/m2 ]: 250
Kontrast: 3 000:1
Czas reakcji [ms] : 1 ms (MPRT)
Kąty widzenia (poziomy/pionowy): 178/178
Kolor: 16,7 M
Głośniki : Nie
Złącza:
•Display Port 1x
•HDMI 1 x
•gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Zasilanie: zewnętrzne, AC 100~240V
Pobór mocy [W] : 24 W
Tryb czuwania [W]: 0,50 W
Klasa efektywności energetycznej: E
Montaż na ścianie: 100 x 100
Pochylenie monitora:
•Regulacja wysokości (HAS): 120,0 ± 5,0 mm
•Przechylanie: -5,0° (±2,0°) ~ 20,0° (±2,0°)
•Obrót: -15,0° (±2,0°) ~ 15,0° (±2,0°)
•Obrót: -2,0° (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Kolor: czarny
Wymiary (z podstawą, WxHxD mm): 719,2 x 597,4 x 248,8 mm
Wymiary (bez podstawy, WxHxD mm): 719,2 x 434,8 x 93,7 mm