Revlon RVIR1159E Salon Long Lasting Curls & Waves Pro Collection, black
Producent: Revlon
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: RVIR1159E
urządzenie do stylizacji włosów Lokówka Ciepły Czarny, Złoto różowe • Model: Lokówka, Technologia: Ciepły, Typ kontroli: obrotowy • Kolor produktu: Czarny, Złoto różowe • Źródło zasilania: Prąd przemienny • Średnica rurki: 3,2 cm • Szerokość opakowania: 400 mm, Głębokość opakowania: 60 mm, Wysokość opakowania: 115 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
urządzenie do stylizacji włosów Lokówka Ciepły Czarny, Złoto różowe
• Model: Lokówka, Technologia: Ciepły, Typ kontroli: obrotowy
• Kolor produktu: Czarny, Złoto różowe
• Źródło zasilania: Prąd przemienny
• Średnica rurki: 3,2 cm
• Szerokość opakowania: 400 mm, Głębokość opakowania: 60 mm, Wysokość opakowania: 115 mm