- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Plustek |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | PLUS-OP-A320L |
OpticPro 1600 x 1600 DPI Skaner Płaski Szary A3 • Maksymalny format skanowania: 304 x 431 mm, Optyczna rozdzielczość skanowania: 1600 x 1600 DPI, Głębokość koloru wejścia: 48 bit • Typ skanera: Skaner Płaski, Kolor produktu: Szary • Typ przetwornika obrazu: CCD, Maksymalny dzienny cykl pracy: 2500 stron, Skanuj do: Mail, Pilnik, OCR, TWAIN, USB • Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A3, Maksymalna szerokość skanowania: 30,5 cm, Maksymalna długość skanowania: 43,2 cm • Standardowe interfejsy: USB 2.0
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Skanowanie | |
|---|---|
| Maksymalny format skanowania | 304 x 431 mm |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1600 x 1600 DPI |
| Skanowanie w kolorze | |
| Głębokość koloru wejścia | 48 bit |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Wyjściowa głębokość monochromatyczna | 1 bit |
| Skanowanie kliszy | |
| Prędkość skanowania Flatbed (cz/b, A3) | 7.8 sec/page |
| Czarnobiałe skanowanie | Grayscale,Monochrome |
| Konstrukcja | |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Kolor produktu | Szary |
| Wydajność | |
| Typ przetwornika obrazu | CCD |
| Maksymalny dzienny cykl pracy | 2500 pages |
| Skanuj do | E-mail,File,OCR,TWAIN,USB |
| Sterowniki skanera | TWAIN,WIA |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A3 |
| Maksymalna szerokość skanowania | 304.8 cm |
| Maksymalna długość skanowania | 431.8 cm |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Port USB | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Moc | |
| Typ zasilacza | DC |
| Pobór mocy | 30 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.5 W |
| Napięcie | 24 V |
| Prąd | 1.25 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 623 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 7500 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone oprogramowanie | ABBYY FineReader12 Sprint |
| Wymagania systemowe | |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 20000 MB |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 4000 MB |
| Minimalny procesor | Intel Core i5 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Wind |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks |
Wyglądasz: Plustek OpticPro PLUS-OP-A320L
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.