- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Playseat |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | RER.00308 |
Uniwersalny fotel gamingowy tapicerowany • Maksymalna waga użytkownika: 122 kg • Szerokość: 500 mm • Głębokość: 1300 mm • Wysokość (maks.): 98 cm • Liczba sztuk w opakowaniu: 1 sztuka • Szerokość opakowania: 650 mm • Głębokość opakowania: 550 mm
1 595,77 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Playseat® Evolution Red Bull Racing Esports PRO
KIEROWNICA I PEDAŁY NIE WCHODZĄ W SKŁAD ZESTAWU!
Oto wersja PRO popularnego fotela Playseat® Evolution Red Bull GRC! Konstrukcja została ulepszona, aby zapewnić jeszcze bardziej realistyczny wygląd i wrażenia!
Usiądź wygodnie i jedź tak szybko, jak tylko potrafisz w Playseat® Evolution Red Bull Racing Esports PRO! W tym fotelu Playseat® poczujesz się jak w prawdziwym samochodzie wyścigowym. Dzięki autentycznemu kształtowi i wysokiej jakości tapicerce z Alcantary w kolorach Red Bull Racing używanych w prawdziwych samochodach wyścigowych!
Playseat® Evolution Red Bull Racing Esports PRO to bardzo wygodny, stabilny i łatwy w regulacji fotel gamingowy. Zapewni to maksymalną zabawę w Twoim domu. Może być używany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci, więc wszyscy twoi przyjaciele i członkowie rodziny będą mogli cieszyć się nim na maksa. Dzięki unikalnej składanej konstrukcji zajmuje niewiele miejsca, gdy nie jest używany.
Najważniejsze cechy:
- wzorowany na prawdziwych samochodach wyścigowych
- opatentowany system składania ułatwiający transport i przechowywanie, gdy nie jest używany
- doskonała jakość wykonania, stabilność i komfort
- wysokiej jakości tapicerka
- wytrzymała i w pełni regulowana rama
- kompatybilny ze wszystkimi kierownicami i pedałami dostępnymi na rynku, w tym Logitech Thrustmaster i Fanatec
- odpowiedni dla PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox, Xbox 360, Xbox One, Wii, Wii U, PC i Mac
- łatwa instalacja
Specyfikacja
Zalecana wysokość kierowcy:
Minimum 120 cm
Maksymalnie 220 cm
Zalecana waga sterownika:
Minimum 20 kg
Maksymalnie 122 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 130x50x98 cm
Waga netto: 20,55 kg
Opakowanie
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 60x50x40 cm
Waga brutto: 24 kg
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Motyw | Wyścigi |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo,Mac,PC,Playstation,Xbox |
| Maksymalna waga użytkownika | 122 kg |
| Minimalna waga użytkownika | 20 kg |
| Minimalna wysokość użytkownika | 120 cm |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 220 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Typ siedziska | Tapicerowane siedzisko |
| Kolor siedziska | Navy,Red,Yellow |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Kolor podparcia pod plecy | Navy,Red,White,Yellow |
| Podłokietnik | |
| Montaż wymagany | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | |
| Wysokość regulowanej kierownicy | |
| Regulowany pedał | |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 1300 mm |
| Wysokość (max.) | 980 cm |
| Waga produktu | 20550 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 550 mm |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 24000 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |