Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Summer Fun |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 502010450 |
akcesorium/część do basenu Pompa filtra piaskowego • Typ produktu: Pompa filtra piaskowego, Kolor produktu: Czarny, Szary, Materiały: PCW, Plastik • Szerokość produktu: 420 mm, Głębokość produktu: 420 mm, Wysokość produktu: 350 mm • Ilość na paczkę: 1 szt.
580,17 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Pompa filtra piaskowego |
| Kolor produktu | Black,Grey |
| Materiały | PVC,Plastic |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pojemność basenu (max) | 10000 L |
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 year(s) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |