- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Pioneer |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | TS-G1710F |
głośnik samochodowy 280 W Okrągły • Moc szczytowa: 280 W, Moc znaminowa: 40 W, Impedancja: 4 Ω • Głębokość mocowania: 4,97 cm, Średnica: 17 cm, Waga produktu: 570 g
183,95 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Audio | |
|---|---|
| Czułość | 89 dB |
| Moc szczytowa | 280 W |
| Moc znaminowa | 40 W |
| Głośnik wysokotonowy | |
| Impedancja | 4 Ω |
| Zasięg częstotliwości | 34 - 16000 Hz |
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość mocowania | 49.7 cm |
| Średnica | 170 cm |
| Waga produktu | 570 g |
| Średnica otworu montażowego | 144 cm |
Wyglądasz: Pioneer TS-G1710F
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.