Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | HU5710/03 |
5000 series nawilżacz powietrza Ultradźwiękowy 4,5 l Srebrny 14,1 W • Kolor produktu: Srebrny, Materiał obudowy: Plastik, Długość przewodu: 1,5 m • Moc: 14,1 W, Typ zasilacza: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V • Szerokość produktu: 233 mm, Głębokość produktu: 230 mm, Wysokość produktu: 378 mm
813,80 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Technika parowania | Ultradźwiękowy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4.5 L |
| Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do | 56 m² |
| Tryb automatyczny | |
| Licznik timera (minimalny) | 1 h |
| Licznik timera (maksymalny) | 12 h |
| Czujnik wilgotności | |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Wilgotność względna | 30 - 70 % |
| Prędkości | 3 |
| Wydajność nawilżania | 400 ml/h |
| Czas operacyjny | 37 h |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | |
| Tryb uśpienia | |
| Czas przydatności filtra (max) | 6 month(s) |
| Okres gwarancji | 2 year(s) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługiwane produkty | FY5030, FY5100 |
| Informacje zwrotne dotyczące jakości powietrza | Numerical |
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wskaźnik poziomu wody | |
| Moc | |
| Moc | 14.1 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Cechy | |
| Możliwość podłączenia do internetu | |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 378 mm |
| Waga produktu | 2125 kg |
| Szerokość opakowania | 279 mm |
| Głębokość opakowania | 271 mm |
| Wysokość opakowania | 428 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3052 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |