- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | GC4506/20 |
Azur Performer Plus • Strumień pary 45 g/min, uderzenie 170 g • Stopa SteamGlide • System antywapienny • 2400 W •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Żelazko parowe |
| Tworzywo podstawki/stopki | Stopa SteamGlide |
| Zmienna para wodna | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Silne uderzenie pary | 170 g/min |
| Kolor produktu | Blue,White |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | |
| Ciągły strumień pary | 45 g/min |
| System antywapienny Anti-Calc | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0.3 L |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | |
| System antyskalowy | |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | |
| Funkcja spray'u | |
| Bezprzewodowy | |
| Przeznaczony do podróży | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Nie skręcający się kabel | |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 326 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1520 kg |
| Szerokość opakowania | 341 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1750 kg |
Wyglądasz: Philips Żelazko parowe GC4506/20
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.