- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 41000677 |
BEARDTRIMMER Series 3000 • Precyzyjne ustawienia co 0,5 mm • Zaawansowane tytanowe ostrza • 90 min działania po 1 godz. ładowania •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Szerokość nożyka | 32 cm |
| Liczba dostępnych nasadek do różnych długości | 20 |
| Minimalna długość włosa | 0.5 mm |
| Maksymalna długość włosa | 10 cm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | 2 x AAA NiMH |
| Czas pracy | 90 min |
| Czas ładowania | 1 h |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 222 g |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec do przechowywania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | |
Wyglądasz: Philips Trymer do brody i zarostu QT4015/16
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.