Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | BHD282/00 |
DryCare • 2300 W • Silniczek prądu stałego •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | |
| Funkcja jonizacji | |
| Prędkości | 2 |
| Ustawienia ciepła | 3 |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Możliwy do zawieszenia | |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Składany uchwyt | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 2300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 2300 W |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka koncentratora | |
| Nakładka dyfuzora | |
| Etui podróżne | |
| Ilość załączników | 2 |