Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 35061827 |
odtwarzacz cd Przenośny odtwarzacz CD Czarny • Moc wyjściowa (RMS): 4 W • Zakresy tunera: DAB, DAB+, FM, Typ anteny: Zewnętrzny • Odtwarzane formaty płyt: CD audio, MP3 • Rodzaj urządzenia: Przenośny odtwarzacz CD, Kolor produktu: Czarny, Pojemność płyty CD: 1 dysków • Typ wyświetlacza: LCD, Kolor podświetlenia: Biały
454,31 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Głośniki | |
|---|---|
| Wbudowane głośniki | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Radio | |
| Zakresy tunera | DAB,DAB+,FM |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 1 |
| Rodzaje nośników | |
| Odtwarzacz CD-R | |
| Odtwarzacz CD-RW | |
| Odtwarzane formaty płyt | CD audio,MP3 |
| Cechy | |
| Typ napędu | Przenośny odtwarzacz CD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzacz mp3 | |
| Ilość stacji | 30 |
| Pojemność płyty CD | 1 discs |
| Mechanizm ładujący | Górą |
| Materiał obudowy | Recycled plastic |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Podświetlenie wyświetlacza | |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Cechy zarządzania | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy | |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście AUX | |
| Profile Bluetooth | A2DP,AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | AC,Battery |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | LR14 |
| Napięcie baterii | 1.5 V |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Przewód zasilający dołączony | |