Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 16489/93/P3 |
Działa z regulatorami przyciemniania do wbudowania w ścianę • 5 lat gwarancji na system LED • Najwyższej jakości materiały • Oszczędność energii • Łatwa instalacja • Oświetlenie LED wysokiej jakości • Wodoodporność • Duża trwałość (30 lat) •
529,88 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Zewnętrzne oświetlenie postument/słup |
| Kolor produktu | Antracyt |
| Materiał obudowy | Aluminium,Synthetics |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | I |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Garden,Patio |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Ogród |
| Wymienne źródło światła | |
| Odporny materiał wysokiej jakości | |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Moc w sumie | 9 W |
| Lampy | 4.5 W |
| Kolor światła | Neutralny biały |
| Napięcie żarówki | LED V |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Temperatura barwowa (min) | 4000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Technologia źródła światła | |
| Ekwiwalent moc żarówki | 44 W |
| Napięcie bezpieczne | |
| Oszczędzanie energii | |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny | 1000 lm lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Zdalnie sterowany | |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb podtrzymania | |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Długość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Waga produktu | 1294 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 71 mm |
| Głębokość opakowania | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 791 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1440 kg |
| Waga netto opakowania | 1290 kg |
| Waga brutto opakowania | 1440 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Kompatybilny z większością ściemniaczy | |
| Regulacja siły świecenia | |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696231074 |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | F |
| Gwarancja modułu LED | 5 year(s) |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 1294 kg |
| Ogród | Podwórko |
| Szerokość SAP (sztuka) | 86,000 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 71,000 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 791,000 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 1,440 g |