- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | GC363/30 |
Steam&Go • Ciągły strumień pary • Nasadka ze szczotką • Podgrzewana płyta SmartFlow • Działanie w pionie i w poziomie • Bezpieczeństwo dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania • Bez rozkładania deski do prasowania • Ergonomiczna budowa • Odłączany zbiornik wody • Specjalna torba • Przewód o długości 3 m • O 99,9% mniej bakterii* •
177,72 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Typ napędu | Ręczny parowiec do ubrań |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0.07 L |
| Czas ogrzewania | 1 min |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Ciągły strumień pary | 24 g/min |
| Lampka kontrolna | |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wyjmowany zbiornik wody | |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | |
| Napełnianie w dowolnej chwili | |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | |
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pędzelek | |
| Podręcznik użytkownika | |
Wyglądasz: Philips Steam&Go GC363/30
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.