- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | PHI000660012595 |
BEARDTRIMMER Series 7000 • Wydajny system zasysania • System Lift & Trim PRO • Samoostrzące się metalowe ostrza • Precyzyjny trymer • 20 blokowanych ustawień długości • Cyfrowy wyświetlacz LED • Do 100 minut działania na zasilaniu z akumulatorów lit.-jonowych • 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora • Łatwe czyszczenie • Trwałość •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Liczba dostępnych nasadek do różnych długości | 20 |
| Minimalna długość włosa | 0.5 mm |
| Maksymalna długość włosa | 10 cm |
| Dokładność | 0.5 mm |
| Style przycinania | Full beard,Moustache,Sideburns |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Precyzyjny trymer | |
| Grzebień | |
| Samoostrzące ostrze | |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwy do uchwycenia | |
| Blokada podróżna | |
| Komora na włosy | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Miękki uchwyt | |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Baterry |
| Ładowanie akumulatora | |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 100 min |
| Czas ładowania | 1 h |
| Szybkie ładowanie | |
| Szybki czas ładowania | 5 min |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Wskaźnik poziomu baterii | |
| Wskaźnik ładowania baterii | |
| Wskaźnik ładowania | |
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Pokrowiec do przechowywania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | |
| Stacja do ładowania i przechowywania | |
| Torba podróżna | |
| Szczegóły Techniczne | |
| Typ ekranu | |
| Etui ochronne | |
| Podstawa | |
| Konserwacja | |
Wyglądasz: Philips Series 7000 BT7520/15
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.