Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | BRL146/00 |
6000 series depilator 1 głowic(e) Przycinarka Szary, Różowy, Biały • Kolor produktu: Szary, Różowy, Biały • Źródło zasilania: Bateria, Rodzaj baterii: Wbudowana bateria, Czas ładowania: 10 h • Waga produktu: 197 g, Szerokość opakowania: 120 mm, Głębokość opakowania: 60 mm
272,51 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Moc | |
|---|---|
| Ładowanie akumulatora | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Czas ładowania | 10 h |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Napięcie | 5 V |
| Czas pracy | 40 min |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 197 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 361 g |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Grey,Pink,White |
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Szczoteczka do czyszczenia | |
| Szczegóły Techniczne | |
| System golący | Golarka foliowa |
| Precyzyjny trymer | |
| Końcówka do depilacji twarzy | |
| Depilacja zimnem (lodowa) | |
| Liczba głowic w golarce | 1 head(s) |
| Przycinarka | |
| Mokry & Suchy | |
| Pokrowiec | |
| Końcówka do golenia okolic bikini | |
| Ruchoma końcówka | |
| Bezprzewodowy | |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |