Philips S5000 Eco Concious Edition HR2500/00 - Telefony komórkowe i tablety
Philips S5000 Eco Concious Edition HR2500/00
Producent: Philips
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: HR2500/00
5000 series blender 0,6 l Blender stołowy 250 W Biały • Pojemność miski: 0,6 l • Model: Blender stołowy, Kolor produktu: Biały, Kraj pochodzenia: Chiny • Moc: 250 W, Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 116 mm, Głębokość produktu: 119 mm, Wysokość produktu: 360 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
5000 series blender 0,6 l Blender stołowy 250 W Biały
• Pojemność miski: 0,6 l
• Model: Blender stołowy, Kolor produktu: Biały, Kraj pochodzenia: Chiny
• Moc: 250 W, Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
• Szerokość produktu: 116 mm, Głębokość produktu: 119 mm, Wysokość produktu: 360 mm