- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | Phil-QT4000/15 |
BEARDTRIMMER Series 3000 • Precyzyjne ustawienia co 1 mm • Ostrza ze stali szlachetnej • 45 min działania po 10 godz. ładowania •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Szerokość nożyka | 32 cm |
| Liczba dostępnych nasadek do różnych długości | 10 |
| Minimalna długość włosa | 1 mm |
| Maksymalna długość włosa | 10 cm |
| Dokładność | 1 mm |
| Mokry & Suchy | |
| Style przycinania | Krótka broda |
| Zmywalny | |
| Łatwy do czyszczenia | |
| Nierysujące ząbki | |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Wbudowany |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Liczba baterii | 1 |
| Czas pracy | 45 min |
| Czas ładowania | 10 h |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Wskaźnik poziomu baterii | |
| Wskaźnik ładowania | |
| Zawartość opakowania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | |
Wyglądasz: Philips trymer do brody QT4000/15
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.