- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | MCM2300/12 |
CD, MP3-CD, USB, FM • Port USB do ładowania • Maks. 15 W •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | System micro domowego audio |
| Kolor produktu | Black,Silver |
| Odtwarzacz płyt | |
| Obudowa kasety | |
| Liczba dysków optycznych | 1 discs |
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Średnica głośnika niskotonowego | 76.2 cm |
| Bass reflex | |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Auto scan,Auto tuning |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Ilość stacji | 20 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | |
| Dokowanie Apple | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście liniowe | |
| Wydajność | |
| Odtwarzacz mp3 | |
| Zintegrowany czytnik kart | |
| Obsługa typów dysków | CD,CD-R,CD-RW |
| Odtwarzane formaty płyt | CD audio |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Zintegrowany zegar | |
| Wyłącznik czasowy | |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100-240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 247 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Waga produktu | 3550 kg |
| Szerokość głośnika przedniego | 150 cm |
| Głębokość głośnika przedniego | 125 cm |
| Wysokość głośnika przedniego | 238 cm |
| Szerokość opakowania | 577 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 312 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4500 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Antena zakresu UKF | |
Wyglądasz: Philips Mikrowieża MCM2300/12
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.