- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | MCM1350/12 |
CD, MP3-CD, USB, FM • 30 W •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | System micro domowego audio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzacz płyt | |
| Obudowa kasety | |
| Liczba dysków optycznych | 1 discs |
| Zmieniarka CD | |
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Multimedia | |
| Typ głośnika | 1-drożny |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Wbudowane głośniki | |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 20 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | |
| Wejście AUX | |
| Wydajność | |
| Odtwarzacz mp3 | |
| Zintegrowany czytnik kart | |
| Obsługa typów dysków | CD,CD-R,CD-RW |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Liczba kanałów | 20 channels |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Funkcja alarmu | |
| Zintegrowany zegar | |
| Odtwarzacz CD | |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3160 kg |
| Wymiary głównego zestawu (SxGxW) | 180 x 227 x 121 mm |
| Szerokość opakowania | 543 mm |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Wysokość opakowania | 295 mm |
| Głębokość głównego głośnika | 143 cm |
| Wysokość głośnika głównego | 195 cm |
| Szerokość głośnika głównego | 120 cm |
| Waga netto | 3160 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
Wyglądasz: Philips Mikrowieża MCM1350/12
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.