- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 929003712202 |
Philips Ambiance oświetlenie sufitowe Niewymienialne źródło światła LED • Kolor produktu: Czarny, Odpowiednia lokalizacja: Łazienka, Sypialnia, Funkcjonalny, Salon, Kształt: Okrągły • Lampa reflektorowa: Niewymienialne źródło światła, Liczba źródeł światła: 1 szt., Rodzaj żarówki: LED • Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Napięcie: 220-240 V • Wysokość produktu: 32 mm, Waga produktu: 670 g, Średnica: 9 cm • Szerokość opakowania: 139 mm, Głębokość opakowania: 323 mm, Wysokość opakowania: 99 mm
1 067,66 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Nadaje się do użytku w pomieszczeniach | |
| Odpowiednia lokalizacja | Bathroom,Bedroom,Functional,Living room |
| Kształt | Okrągły |
| Typ mocowania | Montaż wnękowy |
| Materiał obudowy | Metal,Plastic |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochrony | II |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 8.3 W |
| Kolor światła | Multi,White |
| Temperatura barwowa (min) | 2000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Żywotność żarówki | 35000 h |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Kąt wiązki | 105 ° |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Średnica | 90 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 139 mm |
| Głębokość opakowania | 323 mm |
| Wysokość opakowania | 99 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 930 g |
| Ilość na paczkę | 3 pc(s) |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 year(s) |