Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 915005988201 |
Philips Hue White and color ambiance • Rewolucja w oświetleniu domowym • Płynne łączenie kolorów • Efekty oświetlenia surround • Wysokiej jakości światło i wzornictwo • Pokryj ścianę gradientem światła • Dwa rozmiary zapewniające idealne dopasowanie • Wymaga aplikacji mobilnej Hue Sync i mostka Hue Bridge •
1 001,22 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Inteligentna lampa stołowa |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Bluetooth/Zigbee |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal,Plastic |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Kształt żarówki | Rura |
| Kolor światła | Wielo |
| Temperatura barwowa (min) | 2000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Lampy | 20 W |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Trwałość znamionowa | 25000 h |
| Odpowiednia lokalizacja | Bedroom,Living room |
| Przyciemniany | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochrony | III |
| Technologia źródła światła | |
| Obsługa aplikacji Philips Hue | |
| Wydajność | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android 10.0,iOS 15 |
| Współpracuje z Amazon Alexa | |
| Współpracuje z Asystentem Google | |
| Działa z Apple HomeKit | |
| Współpracuje z IFTTT | |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 20 kWh |
| Napięcie | 100-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 В V |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 1377 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Długość produktu | 1377 mm |
| Waga produktu | 860 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1200 mm |
| Głębokość opakowania | 14.16 mm |
| Wysokość opakowania | 1000 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1740 kg |
| Waga netto opakowania | 1020 kg |
| Waga brutto opakowania | 1740 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Zasilacz sieciowy | |
| Baterie w zestawie | |
| Pozostałe funkcje | |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | G |
| Skutki | Yes |
| Wi-Fi | |
| Szczegóły Techniczne | |
| Materiały | Metal |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696176320 |
| Okres gwarancji | 2 year(s) |
| Liczba akcesoriów (max) | 12 |
| Regulator oświetlenia z aplikacją HUE i przełącznikiem | |
| Waga netto | 860 g |
| Wbudowana dioda PowerLED | |