Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 8719514419452 |
Dopasowany przewód do oprawy wiszącej •
263,75 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Model | Przedłużacz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Elastyczny montaż |
| Przycisk parowania | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Długość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 1500 mm |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Dane opakowania | |
|---|---|
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 219 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 281 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 880 g |
| Waga netto opakowania | 400 g |
| Waga brutto opakowania | 880 g |
| Cechy | |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 year(s) |
| Szczegóły Techniczne | |
| Liczba akcesoriów (max) | 12 |