Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 929003149201 |
Łatwa instalacja i rozbudowa •
410,67 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Model | Zasilanie oświetlenia |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Syntetyk |
| Odpowiednia lokalizacja | Garden,Patio |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Klasa ochrony | II |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 132 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Dane opakowania | |
|---|---|
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 112 mm |
| Głębokość opakowania | 211 mm |
| Waga netto opakowania | 700 g |
| Waga brutto opakowania | 780 g |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 780 g |