Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | HP8663/00 |
Essential • Termoszczotka o średnicy 38 mm • 800 W • Wąski koncentrator • Płaska szczotka do prostowania • Szczotka z wysuwanymi ząbkami • Trzy regulowane ustawienia • Przewód o długości 1,8 m • 2 lata gwarancji • Wygodny zaczep do zawieszania • Obrotowe połączenie przewodu sieciowego • Ustawienie chłodnego powietrza • Temperatura ThermoProtect • Blask i pielęgnacja •
226,44 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Prostowanie włosów | |
| Kręcenie włosów | |
| Teksturyzacja włosów | |
| Suszenie włosów | |
| Funkcja jonizacji | |
| Regulowany termostat | |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysuwana szczotka | |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica główki szczotki | 38 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka koncentratora | |
| Szczegóły Techniczne | |
| Liczba ustawień ogrzewania | 3 |