- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | HD9357/11 |
Viva Collection • 2200 W • 1,7 l • Stal szlachetna • Czajnik •
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.7 L |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat | |
| Tworzywo elementu grzejącego | Stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Bezprzewodowy | |
| Długość przewodu | 0.75 m |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Wyglądasz: Philips Czajnik HD9357/11
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.