- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | GC214830 |
Moc 2100 W zapewnia szybkie nagrzewanie • Silne uderzenie pary — do 110 g • Strumień pary do 30 g/min • Stopa ceramiczna • Automatyczne wyłączanie • Blokada kapania • Końcówka Triple Precision • Zbiornik wody o pojemności 270 ml • Prasowanie w pionie • Wbudowany suwak funkcji usuwania kamienia •
189,11 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Żelazko parowe |
| Tworzywo podstawki/stopki | Płyta ceramiczna |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Silne uderzenie pary | 110 g/min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | |
| Ciągły strumień pary | |
| Ciągły strumień pary | 30 g/min |
| System antywapienny Anti-Calc | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0.27 L |
| Bezprzewodowy | |
| Przeznaczony do podróży | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 2100 W |
Wyglądasz: Philips EasySpeed Plus GC2148/30
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.