Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 8718699681074 |
Philips Funkcjonalność • Doskonałe światło do relaksu i podejmowania gości • Opcja montażu ściennego lub sufitowego • Komfort dla oczu • Łatwa instalacja • Wyjątkowo płaska konstrukcja • Równomierna dystrybucja światła •
420,44 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Nadaje się do użytku w pomieszczeniach | |
| Odpowiednia lokalizacja | Bedroom,Dining room,Garage,Kitchen,Living room,Office |
| Kształt | Okrągły |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Materiał obudowy | Metal,Plastic |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochrony | II |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Model | Ceiling Lights |
| Liczba cykli włączania | 20000 |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 15 W |
| Kolor światła | Chłodna biel |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Temperatura barwowa (min) | 4000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Żywotność żarówki | 20000 h |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Technologia źródła światła | LED |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Całkowity strumień świetlny | 1500 lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Możliwość przyciemniania pilotem | |
| Reflektor z możliwością regulacji | |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 430 g |
| Długość produktu | 250 mm |
| Średnica | 250 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Głębokość opakowania | 244 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Waga netto opakowania | 400 g |
| Waga brutto opakowania | 480 g |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Element dekoracyjny | |
| Cechy | |
| Komfort oczu | |
| Pozostałe funkcje | |
| Regulacja siły świecenia | |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | A+ |
| Skutki | No |
| Szczegóły Techniczne | |
| Kod logistyczny 12NC | 915005777901 |
| Wbudowana dioda PowerLED | |
| Waga netto | 430 g |
| Szerokość SAP (sztuka) | 24,800 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 24,400 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 2,800 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 0,480 g |