Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 17391/93/P3 |
wysokiej jakości źródła LED • 5 lat gwarancji na system LED • Najwyższej jakości materiały • Oszczędność energii • Wodoodporność • Duża trwałość •
411,47 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Oświetlenie zewnętrzne ścienne |
| Kolor produktu | Anthracite,White |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa ochrony | II |
| Styl oświetlenia | Współczesny |
| Odpowiednia lokalizacja | Ogród |
| Zintegrowane czujniki | |
| Wymienne źródło światła | |
| Lampy | |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Moc w sumie | 12 W |
| Lampy | 12 W |
| Kolor światła | Chłodna biel |
| Napięcie żarówki | 176 V |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Temperatura barwowa (min) | 4000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Technologia źródła światła | |
| Ekwiwalent moc żarówki | 83 W |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny | 1200 lm lm |
| Ergonomia | |
| Przyciemniany | |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Długość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 625 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 101 mm |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Wysokość opakowania | 204 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 740 g |
| Waga netto opakowania | 630 g |
| Waga brutto opakowania | 740 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | |
| Regulacja siły świecenia | |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696235027 |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | F |
| Gwarancja modułu LED | 5 year(s) |
| Szczegóły Techniczne | |
| Waga netto | 625 g |
| Szerokość SAP (sztuka) | 196,000 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 101,000 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 204,000 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 740 g |