Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips by Signify |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 929003812301 |
Philips Hue White ambiance • Wysoka efektywność świetlna • Oświetlenie dopasowane do codziennych czynności • Możliwość przyciemniania bez dodatkowej instalacji • Steruj światłem jak chcesz • Stwórz wyjątkowy nastrój • Zdalne sterowanie, w domu i na zewnątrz • Automatyczne włączanie i wyłączanie światła – dla Twojej wygody • Wymaga mostka lub regulatora • Budź się i zasypiaj •
346,76 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Spot light |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Bluetooth |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Lampa reflektorowa | Non-changeable bulb(s) |
| Kolor światła | Chłodna biel |
| Temperatura barwowa (min) | 2200 K |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Kąt wiązki | 45 ° |
| Lampy | 5.5 W |
| Ekwiwalent moc żarówki | 25 W |
| Maksymalna moc wymiennego źródła światła | 50 W |
| Żywotność żarówki | 15000 h |
| Trwałość znamionowa | 15000 h |
| Odpowiednia lokalizacja | Bedroom,Living room |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Przyciemniany | |
| Regulacja siły świecenia | |
| Możliwość przyciemniania pilotem | |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Styl oświetlenia | Nowoczesne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochrony | I |
| Technologia źródła światła | LED |
| Wymienne źródło światła | |
| Komfort oczu | |
| Całkowity strumień świetlny (ukryty) | 350 lm |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc w sumie | 5.5 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220-240 V |
| Napięcie żarówki | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | LED V |
| Napięcie wejściowe AC | 50–60 V |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 107 mm |
| Długość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 385 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 131 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Długość | 134 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 495 g |
| Waga netto opakowania | 385 g |
| Waga brutto opakowania | 495 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Żarówki w zestawie | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Pozostałe funkcje | |
| Łącze Zigbee Light | |
| Reflektor z możliwością regulacji | |
| Klasy efektywności energetycznej kompatybilnych żarówek (stare) | A+,A++,B,C,D,E |
| Klasa efektywności energetycznej żarówki w zestawie (stara) | A |
| Całkowity strumień świetlny | 250 lm lm |
| Szczegóły Techniczne | |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Powierzchniowe spot oświetlenie |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696229095 |
| Liczba akcesoriów (max) | 12 |
| Regulator oświetlenia z aplikacją HUE i przełącznikiem | |
| Waga netto | 385 g |
| Możliwość rozbudowy o most Philips HUE | |
| Szerokość SAP (sztuka) | 178.000 cm |
| Długość SAP (sztuka) | 134.000 cm |
| Wysokość SAP (sztuka) | 143.000 cm |
| Waga brutto SAP EAN (sztuka) | 495 g |