- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | 8710103879855 |
BEARDTRIMMER Series 7000 • Wydajny system zasysania • System Lift & Trim PRO • Samoostrzące się metalowe ostrza • Precyzyjny trymer • 20 blokowanych ustawień długości • Do 100 minut działania na zasilaniu z akumulatorów lit.-jonowych • Wskaźnik akumulatora • Łatwe czyszczenie • Trwałość •
384,65 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Black,Grey |
| Kształt | Prostokąt |
| Liczba dostępnych nasadek do różnych długości | 20 |
| Minimalna długość włosa | 0.5 mm |
| Maksymalna długość włosa | 10 cm |
| Odpowiedni do depilacji wszystkich części ciała | |
| Precyzyjny trymer | |
| Zastosowanie trymera | Beard,Moustache |
| Samoostrzące ostrze | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień | 20 |
| Możliwość przybliżenia | |
| Czas użytkowania końcówki do golenia głowy | 2 year(s) |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | |
| Uchwyt(y) | |
| Miękki uchwyt | |
| Blokada podróżna | |
| Bezprzewodowy | |
| Zmywalny | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Wskazywanie | |
|---|---|
| Wskaźnik ładowania baterii | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Czas pracy | 100 min |
| Ładowanie akumulatora | |
| Czas ładowania | 1 h |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | |
| Szybki czas ładowania | 5 min |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | |
| Tworzywo wykonania noży | Stal nierdzewna |
| Zawartość opakowania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | |
| Grzebień | |
| Pokrowiec do przechowywania | |
| Olej załączony | |
| Walizka | |
Wyglądasz: Philips Trymer z zasys. ściętego zarostu i precyz. ust. dług. co 0,5 mm
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.