Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | BRL130/00 |
SatinShave Advanced • Ruchoma siateczka • Trymer z perłowymi ząbkami • Ergonomiczny, wyprofilowany uchwyt • Do użytku na mokro i na sucho • Wskaźnik poziomu akumulatora •
237,23 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Moc | |
|---|---|
| Ładowanie akumulatora | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie | 8 V |
| Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora | |
| Czas ładowania | 8 h |
| Czas pracy | 60 min |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | |
| Napięcie wejściowe AC | 8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 203 g |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Głębokość opakowania | 218 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Blue,White |
| Materiał ostrza | Nikiel |
| Zawartość opakowania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | |
| Bateria | |
| Wskaźnik poziomu baterii | |
| Szczegóły Techniczne | |
| Precyzyjny trymer | |
| Końcówka do depilacji twarzy | |
| Depilacja zimnem (lodowa) | |
| Liczba głowic w golarce | 1 head(s) |
| Przycinarka | |
| ostrze do golenia z podwójnym paskiem | |
| Mokry & Suchy | |
| Bezprzewodowy | |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |