Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | BHD827/00 |
Personalizacja • Technologia odczytywania • Technologia adaptacji • Duża moc • Pielęgnacja • Pielęgnacja jonowa • Inteligentna technologia • Łatwość obsługi • Stylizacja • Relaks • Zwiększenie objętości •
1 127,48 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | |
| Funkcja jonizacji | |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pink,White |
| Przeznaczony do podróży | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Składany uchwyt | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka koncentratora | |
| Wysokość dyszy koncentratora | 7 mm |
| Nakładka dyfuzora | |