- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | AZB500/12 |
Przenośny odtwarzacz CD Czarny • Średnica głośnika: 7,62 cm • Zakresy tunera: DAB,DAB+, Typ anteny: Zewnętrzny • Typ napędu: Przenośny odtwarzacz CD, Kolor produktu: Czarny, Mechanizm ładujący: Górą • Typ ekranu: LCD • Regulacja głośności: obrotowy
441,77 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Głośniki | |
|---|---|
| Wbudowane głośniki | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Średnica głośnika | 76.2 cm |
| Radio | |
| Cyfrowy tuner | |
| Dołączony tuner RDS | |
| Zakresy tunera | DAB,DAB+ |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaje nośników | |
| Odtwarzacz CD-R | |
| Odtwarzacz CD-RW | |
| Cechy | |
| Typ napędu | Przenośny odtwarzacz CD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzacz mp3 | |
| Zmieniarka CD | |
| Mechanizm ładujący | Górą |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Cechy zarządzania | |
| Regulacja głośności | Obrotowy |
| Liczba utworów do zaprogramowania | 20 |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | AC,Battery |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2000 kg |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | LR14 |
| Napięcie baterii | 1.5 V |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 326 mm |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2400 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Cechy dostawcy | |
| Wymagane baterie | |
Wyglądasz: Philips AZB500
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.