- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | HP 8664/00 |
Jonizacja • Ceramiczno-turmalinowa powłoka • Moc 1000 W • Okrągła szczotka 50 mm • Wysuwana szczotka 30 mm • Dwukierunkowe obracanie • Ustawienie „Care” • Naturalne włosie •
357,22 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Prostowanie włosów | |
| Kręcenie włosów | |
| Teksturyzacja włosów | |
| Suszenie włosów | |
| Pielęgnacja jonowa | |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | |
| Ustawienia ciepła | 3 |
| Prędkości | 2 |
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Silver,White |
| Wysuwana szczotka | |
| Możliwy do zawieszenia | |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Pobór mocy | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Wyglądasz: Philips Airstyler HP8664/00
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.