- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 65PUS8506/12 |
8500 series Telewizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Srebrny • Długość przekątnej ekranu: 165,1 cm (65"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski • Smart TV • Natywne proporcje obrazu: 16:9 • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2 HD • Wi-Fi, Przewodowa sieć lan • Kolor produktu: Srebrny
4 897,39 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 65 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pixels |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | PAL,SECAM |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2 HD |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 10 |
| HbbTV | |
| Tryby inteligentne | Gra |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video,BBC iPlayer,Disney+,Netflix,YouTube |
| Aplikacje muzyczne | Spotify |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS,Dolby Atmos |
| Multi-Room | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przeglądanie | |
| Przeglądarka internetowa | |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | |
| Konstrukcja bezramkowa | |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision,High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Tryb gry | |
| Funkcje dotyczące telegazety | |
| Teletekst | 1000 pages |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Funkcja napisów | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI,MKV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC,MP3,WAV,WMA,WMA-PRO |
| Format kompresji zdjęć | BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG |
| Formaty kompresji | H.264,H.265,HEVC,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VP9 |
| Obsługiwany format napisów | SMI,SRT,SUB,TXT |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | |
| Miejscowe przyciemnianie | |
| Redukcja hałasu | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Galeria obrazów | |
| Interpolacja do formatu 4K | |
| Nagrywanie USB | |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście PC (D-Sub) | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wspólny interfejs | |
| Moduł CI+ | |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowniki głosu | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | |
| Okres programowania | 8 day(s) |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | |
| Tryb ECO | |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | |
| Współpracuje z Amazon Alexa | |
| Współpracuje z Asystentem Google | |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1450.5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 270.9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 908.6 mm |
| Waga (z podstawą) | 27000 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1450.5 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 85.1 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 833.5 cm |
| Waga (bez podstawy) | 23700 kg |
| Szerokość podstawy | 820 cm |
| Głębokość podstawy | 270.9 cm |
| Dane opakowania | |
| Podstawa biurkowa | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Szerokość opakowania | 1600 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 995 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36600 kg |