- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 65OLED855/12 |
Telewizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny, Srebrny • Długość przekątnej ekranu: 165,1 cm (65"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED, Kształt ekranu: Płaski • Smart TV • Technologia interpolacji: PPI (Picture Performance Index) 5000, Natywne proporcje obrazu: 16:9 • Wi-Fi, Przewodowa sieć lan • Kolor produktu: Czarny, Srebrny
9 966,08 zł
włącznie z VAT 23%
W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 65 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pixels |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9,Auto,Zoom |
| Technologia interpolacji | PPI (Picture Performance Index) 5000 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android TV 9 (Pie) |
| HbbTV | |
| Aplikacje wideo | Netflix,YouTube |
| Aplikacje lifestyle | Google Apps |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Wbudowany subwoofer | |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 30 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS,Dolby Atmos,Dolby Digital |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS-HD |
| Ustawienia korektora | |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 5 |
| Domyślne ustawienie głośności | |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Konstrukcja | |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | |
| Kolor produktu | Black,Silver |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision,High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Tryb gry | |
| Funkcje dotyczące telegazety | |
| Teletekst | 1000 pages |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC,AVI,H.264,HEVC/H.265,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,VP9,WMV9 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC,WAV,WMA,WMA-PRO |
| Format kompresji zdjęć | BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG |
| Obsługiwany format napisów | SMI,SRT,SUB,TXT |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | |
| Redukcja hałasu | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Nagrywanie USB | |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście PC (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| HDCP | |
| Port DVI | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wspólny interfejs | |
| Moduł CI+ | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowniki głosu | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | |
| Okres programowania | 8 day(s) |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | |
| Tryb ECO | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Auto upgrade wizard,Network,USB |
| Współpracuje z Amazon Alexa | |
| Współpracuje z Asystentem Google | |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 137 kWh |
| Pobór mocy | 187 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 96 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1448.7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 305.6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 896.7 mm |
| Waga (z podstawą) | 30700 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1448.7 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 58 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 829.7 cm |
| Waga (bez podstawy) | 27900 kg |
| Dane opakowania | |
| Podstawa biurkowa | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Szerokość opakowania | 1660 mm |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Wysokość opakowania | 1002 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 38300 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Wyglądasz: Philips 65OLED855/12
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.