Philips 49B2U6903CH/00 display 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LCD grey - AGD
Philips 49B2U6903CH/00 display 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LCD grey
Producent: Philips
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 49B2U6903CH/00
monitor komputerowy 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LCD Szary • Długość przekątnej ekranu: 124,5 cm (49"), Rozdzielczość: 5120 x 1440 px, Typ HD: Dual QHD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Natywne proporcje obrazu: 32:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178° • Wbudowane głośniki • Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) • Standard VESA, Opcja regulacji wysokości • Kolor produktu: Szary
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Połączenie Thunderbolt™ 4: błyskawiczna łączność
Ten monitor ze stacją dokującą firmy Philips jest wyposażony w połączenie Thunderbolt 4. W porównaniu z tradycyjnymi monitorami USB-C technologia Thunderbolt 4 zapewnia błyskawiczne przesyłanie danych, wyświetlanie obrazu o wysokiej rozdzielczości, wielostrumieniowy transport w połączeniach łańcuchowych oraz do 100 W mocy dla urządzeń zewnętrznych.
PowerSensor 2: zoptymalizowana efektywność energetyczna
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
DisplayHDR 400 zapewnia bardziej realistyczny i niesamowity obraz
Kamera internetowa z mikrofonem z redukcją szumów otoczenia umożliwia współpracę
Ten monitor Philips jest wyposażony we wbudowaną kamerę internetową 5 MP, mikrofon z redukcją szumów i głośniki. To idealne rozwiązanie do pracy w domu i zdalnej współpracy. Kamera internetowa ma certyfikat Windows Hello. Wyposażona w zaawansowane czujniki dla funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello™, która umożliwia wygodne logowanie do urządzeń z systemem Windows w czasie krótszym niż 2 sekundy. Fizyczny przełącznik kamery zapewnia dodatkową prywatność, gdy nie jest ona używana. Mikrofon z redukcją szumów otoczenia i dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W zapewniają wyraźny dźwięk podczas komunikacji.