- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Philips |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | 48OLED935/12 |
Telewizor 121,9 cm (48") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Brąz, Szary • Długość przekątnej ekranu: 121,9 cm (48"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED, Kształt ekranu: Płaski • Smart TV • Natywne proporcje obrazu: 16:9 • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD • Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN • Kolor produktu: Brąz, Szary
4 349,75 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 48 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pixels |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p,2160p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | PAL,SECAM |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2 HD |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Obsługiwane Wideo na życzenie (VOD) | |
| HbbTV | |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video,BBC iPlayer,Netflix,YouTube |
| Audio | |
| Ilość głośników | 3.1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ustawienia korektora | |
| Domyślne ustawienie głośności | |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Bronze,Grey |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Diody LED | |
| Wskaźnik siły sygnału | |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Wydajność | |
| Tryb gry | |
| Funkcje dotyczące telegazety | |
| Teletekst | 1000 pages |
| Funkcja napisów | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264,HEVC,HEVC/H.265,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,VP9,WMV9 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC,MP3,WAV,WMA,WMA-PRO |
| Format kompresji zdjęć | BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG |
| Formaty kompresji | H.264,HEVC,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VP9,WMV9 |
| Obsługiwany format napisów | SMI,SRT,SUB,TXT |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Kontrola rodzicielska | |
| Nagrywanie USB | |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 4 |
| HDCP | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moduł CI+ | |
| Wyście mocy ac | |
| Cechy zarządzania | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Elektroniczny przewodnik po programach | |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 89 kWh |
| Pobór mocy | 89 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 80 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE |
| Dane opakowania | |
| Podstawa biurkowa | |
| Zestaw do montażu | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |