| Kod produktu: | 241E1SCA/00 |
E Line monitor komputerowy 59,9 cm (23.6") 1920 x 1080 piksele Full HD LCD Czarny • Długość przekątnej ekranu: 59,9 cm (23.6"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 piksele, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Powierzchnia wyświetlacza: Matowy, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178° • Wbudowane głośniki • Standard VESA • Kolor produktu: Czarny
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 23.6 cm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pixels |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ ekranu | VA |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | SmartContrast |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178 ° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178 ° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Krzywizna ekranu | 1500 cm |
| Rozmiar plamki | 0.272 x 0.272 mm |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 85 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 76 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 521.4 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 293.3 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 85 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 76 Hz |
| Ekran sRGB | |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 103 % |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 87 % |
| Paleta barw | 87 % |
| Wydajność | |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Separate sync,Sync-on-green (SOG) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | |
| Wbudowana kamera/aparat | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (mercury),Pb (lead) |
| Zgodność z RoHS | |
| Certyfikaty | CE Mark, CU-EAC, TUV-BAUART |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | |
| Port DVI | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio | |
| Wyjście na słuchawki | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście audio dla PC | |
| HDCP | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | |
| Regulacja pochylenia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20 ° |
| OSD | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | |
| Diody LED | Operation,Stand-by |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Pobór mocy | 27.9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.5 W |
| Tryb wyłączenia | 0.3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Adapter zewnętrznego zasilania | |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80 % |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 536 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 322 mm |
| Waga produktu | 2860 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 536 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 202 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 413 mm |
| Waga (z podstawą) | 3540 kg |
| Dane opakowania | |
| Podstawa dołączona | |
| Przewody | AC,Audio (3.5mm),HDMI |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Głębokość opakowania | 154 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5370 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Wbudowany tuner tv | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100 % |