Phanteks PH-F120T30 120 mm -
Phanteks PH-F120T30 120 mm
Producent: Phanteks
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: PH-F120T30_BG_3P
Obudowa komputera Wentylator 12 cm Szary 3 szt. • Model: Wentylator, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm, Prędkość obrotowa (min): 0 RPM, Prędkość obrotowa (max): 2000 RPM, Maksymalne ciśnienie powietrza: 0,13 mmH2O, Typ łożyska: Podwójne łożysko kulkowe • Napięcie: 10.2 - 13.2 V • Szerokość produktu: 120 mm, Głębokość produktu: 30 mm, Wysokość produktu: 120 mm • Kolor produktu: Szary
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Obudowa komputera Wentylator 12 cm Szary 3 szt.
• Napięcie: 10.2 - 13.2 V
• Szerokość produktu: 120 mm, Głębokość produktu: 30 mm, Wysokość produktu: 120 mm