Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | PGYTECH |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | P-CB-115 |
Plecak Szary • Typ obudowy: Plecak, Kompatybilność marki: Dowolna marka, Pasek na ramię, Kolor produktu: Szary
703,81 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Polyethylene terephthalate (PET),Polymer |
| Kompatybilność marki | Dowolna marka |
| Miejsce na laptopa | |
| Pasek na ramię | |
| Cechy zabiezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Waga produktu | 1600 kg |
| Objętość | 22 L |