Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Petzl |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 3342540105843 |
Czarny, Żółty Latarka czołowa • Typ latarki: Latarka czołowa, Kolor produktu: Czarny, Żółty • Wodoodporny do: 1 m, Stopień ochrony IP: IP67, Certyfikaty: CE • Moc świetlna (min): 80 lm, Moc świetlna (max): 1100 lm, Odległość wiązki światła (min): 20 m • Źródło ładowania: Prąd przemienny, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Pojemność baterii: 3200 mAh • Waga produktu: 370 g
1 300,17 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Kolor produktu | Black,Yellow |
| Regulowana opaska na głowę | |
| Cechy | |
| Wodoodporny | |
| Wodoodporny do | 1 m |
| Odporny na wstrząsy | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Certyfikaty | CE |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (min) | 80 lm |
| Moc świetlna (max) | 1100 lm |
| Odległość wiązki światła (min) | 20 m |
| Odległość wiązki światła (max) | 200 m |
| Liczba trybów oświetlenia | 6 |
| Moc | |
|---|---|
| Akumulatorek | |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 23 h |
| Czas ładowania | 4 h |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 370 g |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | |
| Liczba baterii włączone | 2 pc(s) |