Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Peak Design |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | TT-CB-5-150-AL-1 |
statyw Kamery cyfrowe/analogowe 3 x noga Czarny • Maksymalna waga: 90 kg, Liczba nóg: 3 x noga • Wysokość (max.): 152,4 cm, Wysokość (min): 14 cm, Waga produktu: 2,19 kg • Kolor produktu: Czarny
1 821,26 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Kamery cyfrowe/analogowe |
| Maksymalna waga | 90 kg |
| Liczba nóg | 3 leg(s) |
| Liczba sekcji nóg | 5 |
| Typ blokady nogi | Zawias |
| Kółka | |
| Typ głowicy statywu | Ball (shape) |
| Płaska podstawa | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość (min) | 140 cm |
| Wysokość (max.) | 1524 cm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 417 mm |
| Waga produktu | 2190 kg |
| Długość po złożeniu | 391 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |