- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Patriot Memory |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kod produktu: | PEF64GSRUSB |
pamięć USB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Niebieski • Pojemność: 64 GB, Interfejs urządzenia: USB Typu-A, Wersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Prędkość odczytu z nośnika: 180 MB/s, Prędkość zapisu nośnika: 50 MB/s • Rozmiar układu: Pokrywka • Waga produktu: 11 g • Kolor produktu: Czarny, Niebieski
90,45 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 180 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 50 MB/s |
| Konstrukcja | |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Black,Blue |
| Certyfikaty | CE / FCC / RoHS |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 21.8 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
Wyglądasz: Patriot Memory 64GB Supersonic Rage XT USB 3.0
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.