Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Patriot Memory |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kod produktu: | P300P128GM28 |
urządzenie SSD M.2 128 GB PCI Express NVMe • Pojemność pamięci SSD: 128 GB, Rozmiar kieszeni dysku SSD: M.2, Prędkość odczytu z nośnika: 1600 MB/s, Prędkość zapisu nośnika: 600 MB/s, Przeznaczenie: PC/notebook
247,49 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express |
| NVMe | |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Przeznaczenie | PC/Notebook |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1600 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 600 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 290000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 150000 IOPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Współczynnik TBW | 40 |
| Certyfikaty | CE/FCC |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3.8 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | |
| Szerokość opakowania | 130.8 mm |
| Głębokość opakowania | 66 mm |
| Wysokość opakowania | 99.6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szczegóły Techniczne | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |