Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | PATONA |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kod produktu: | LP-E6NH |
bateria do aparatu/kamery Litowo-jonowa (Li-Ion) 2250 mAh • Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Pojemność baterii: 2250 mAh, Przeznaczenie: Aparat fotograficzny • Ilość na paczkę: 1 szt., Rodzaj opakowania: Pudełko
267,72 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Bateria | |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2250 mAh |
| Przeznaczenie | Aparat fotograficzny |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Obsługiwane produkty | EOS R5, EOS R6 |
| Napięcie baterii | 7.2 V |
| Pojemność baterii | 16.2 Wh |
| Zastępuje | Canon LP-E6NH |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd ładowania | 1.2 A |
| Wskaźnik poziomu baterii | |
| Certyfikaty | CE, UKCA |
| Dane opakowania | |
|---|---|
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |